Michał

SylosTECHNOLOGIES

Technologia tworząca nasz system

Oferujemy również moduły techniczne, które mogą działać samodzielnie lub wspierać większe moduły funkcjonalne.

Sylos workflow

SYLOSWorkflow

Moduł pozwala na modelowanie i obsługę dowolnego przepływu pracy.
Dzięki temu rozwiązaniu istnieje możliwość cyfryzacji praktycznie każdego procesu biznesowego.
Przepływy pracy mogą być uruchamiane zarówno w obrębie modułów platformy SYLOS jak i działać niezależnie. Centralizuje zarządzanie i obsługę uruchomionych zadań

Zdefiniowany przepływ pracy może zostać uruchomiony na wiele sposobów np. automatycznie po zdarzeniu w systemie SYLOS lub manualnie przez użytkownika z poziomu modułu SYLOS Workflow.
Zadania ze wszystkich przepływów pracy są gromadzone w skrzynce zadań użytkownika.
System generuje powiadomienia o przydzielonych do wykonania zadaniach.

Potrzebujesz więcej informacji. Napisz do nas
Sylos Document Management

SYLOSDocument Management

Moduł służy do gromadzenia, organizowania, przechowywania i udostępniania dokumentów.
System pozwalaj na strukturyzację dokumentów poprzez przypisywanie im odpowiednich kategorii, tagów czy indeksów. Dzięki temu łatwiej jest odnaleźć potrzebne informacje. Użytkownicy mogą mieć dostęp do dokumentów z dowolnego miejsca

Moduł usprawnia procesy pracy poprzez automatyzację wielu zadań związanych z zarządzaniem dokumentami. To skraca czas potrzebny na poszukiwanie, udostępnianie i przetwarzanie dokumentów.
Oferuje funkcje zabezpieczeń, takie jak kontrola dostępu i śledzenie zmian. To pozwala chronić poufne informacje przed nieuprawnionym dostępem. Przejście na środowisko cyfrowe, przyczynia się do znaczącej redukcji kosztów związanych z obsługą papierowej dokumentacji.

Potrzebujesz więcej informacji. Napisz do nas
Sylos IoT

SYLOSIoT

Moduł pozwalający na integrację dostępnych modułów SYLOS z ekosystemem IoT (np. czujniki, urządzenia pomiarowe). Dzięki temu rozwiązaniu nasze oprogramowanie staje się jeszcze bardziej funkcjonalne i otwiera się na nowe możliwości zastosowania. Rozwiązanie SYLOS Integrator bazuje na urządzeniach firmy Dell Technologies (IoT Solutions)

Rozwiązanie pozwala na komunikację z maszynami produkcyjnymi i urządzeniami przemysłowymi.
Integruje się z systemami zewnętrznymi (ERP, WMS, MES). Umożliwia monitorowanie i raportowanie oraz oferuje system powiadomień i alertów. Pracuje w trybie Cloud, on-premise lub hybrydowym.

Przykładowe zastosowania;

Wspólnoty Mieszkaniowe: W prosty sposób „na żądanie” poinformuje o aktualnym zużyciu wody i ciepła.
Analizując sposób zużycia wspomaga planowanie i budżetowanie, Monitoruje i sygnalizuje anomalie

Produkcja przemysłowa: Monitoruje i analizuje zużycie energii elektrycznej, Monitoruje i analizuje warunki środowiskowe.
Na podstawie zamówienia klienta układa harmonogram pracy maszyn, Łączy powyższe z konkretnym zamówieniem klienta

Potrzebujesz więcej informacji. Napisz do nas
Sylos Integrator

SYLOSIntegrator

Kluczową zaletą modułu SYLOS Integrator jest elastyczność, pozwalająca na integrację z istniejącymi systemami klienta. Dwukierunkowa integracja gwarantuje aktualne dane we wszystkich powiązanych systemach. W zależności od wymagań zakres wymiany danych oraz kierunki integracji są w pełni konfigurowalne Dzięki temu nasi klienci otrzymują możliwość korzystania z wymiany danych między istniejącymi systemami.

Główne zalety modułu to; możliwość komunikacji z systemami z wykorzystaniem szerokiego spectrum technologii, prosty sposób implementacji mechanizmów przetwarzania danych oraz automatyzacja zadań

SYLOS Integrator wychodzi naprzeciw chęci rozszerzenia automatyzacji na kolejne obszary zakładu produkcyjnego tj np; kontrola dostępu, zarządzanie magazynem czy transportem.

Potrzebujesz więcej informacji. Napisz do nas
Chcesz wiedzieć więcej o rozwiązaniach SYLOS
Zostaw swoje dane za pomocą formularza, a my skontaktujemy się z Tobą

Administratorem Twoich danych jest Plum Software Kasprzycki, Pytlak Spółka Jawna z siedzibą przy ul. Biskupa Chrystiana 1, 14-260 Lubawa. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Państwa pytanie/zgłoszenie. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie uniemożliwi odpowiedzi na zadane pytanie/zgłoszenie. Prosimy o zapoznanie się z treścią zamieszczoną pod poniższym linkiem.