sylos inside

SylosINSIDE

To grupa produktów dedykowanych do usprawniania procesów towarzyszących produkcji

SYLOS Inside automatyzuje procesy towarzyszące produkcji. W skład rozwiązania wchodzą takie funkcjonalności jako; Moduł centralizujący funkcjonalność generowania wydruków oraz znakowania elementów w procesach produkcyjnych i logistycznych (SYLOS Labels), moduł SYLOS Quality, który pozwala na kompleksową obsługę procesów zarządzania jakością w przedsiębiorstwie oraz moduł SYLOS Information, który pozwala na prezentację treści dowolnej grupie docelowej (np. pracownicy, kontrahenci, goście).

System składa się z 3 modułów, które mogą zostać zakupione oddzielnie;SYLOSLabels, SYLOSQuality, SYLOSInformation

Sylos labels

SYLOSLabels

Moduł centralizujący funkcjonalność generowania wydruków oraz znakowania elementów w procesach produkcyjnych i logistycznych.

Rozwiązanie daje możliwość zbudowania centralnego repozytorium szablonów wydruków, integracji systemu drukującego z procesem produkcyjnym oraz wykorzystania danych zarówno z zewnętrznego źródła master data jak i wewnętrznych kartotek.

Rozwiązanie pozwala na generowanie etykiet takich jak np. karty paletowe w toku produkcji, etykiety na paczki (kartonówka), etykiety zbiorcze (paletówka).

Moduł współpracuje z szerokim spektrum drukarek i aplikatorów (np. Zebra, Logopak), integruje się z systemami zewnętrznymi (ERP, MES, PLM) oraz liniami produkcyjnymi (wymiana sygnałów poprzez sterowniki oraz karty sygnałowe).

Generator etykiet posiada zaimplementowaną obsługę kodów kreskowych, kodów QR, DataMatrix oraz wspiera standard GS1. Elastyczny autorski format szablonów etykiet pozwala na zaprojektowanie layoutu zgodnego z potrzebami Klienta.

Posiada szerokie zastosowanie w przemyśle

 • Produkcja, logistyka
 • Obsługuje wydruki kart paletowych w toku produkcji w oparciu o dane produkcyjne z systemu ERP/MES
 • Umożliwia identyfikację materiału / półfabrykatu / wyrobu gotowego w toku produkcji
 • Generuje etykiety na pojedyncze paczki /elementy lub etykiety zbiorcze (paletowe)
 • Etykiety mogą być drukowane i aplikowane ręcznie lub z wykorzystaniem aplikatorów
 • Generuje unikalne numery palet (SSCC lub inny rodzaj ID)
 • Szablony etykiet zawierają kody kreskowe, QR lub DataMatrix wykorzystywane, zgodne z wymaganiami w kolejnych etapach procesu np. raportowanie produkcji (MES), magazynowanie (WMS).
Potrzebujesz więcej informacji. Napisz do nas
Sylos quality

SYLOSQuality

Moduł pozwala na kompleksową obsługę procesów zarządzania jakością w przedsiębiorstwie. Rozwiązanie wspomaga realizację operacyjnych czynności związanych z kontrolą jakości, przechowywanie wyników kontroli, badań i zdarzeń oraz analizę danych jakościowych.

Rozwiązanie obejmuje obszary takie jak kontrola jakości, produkcja, logistyka, laboratorium, kierownictwo, działy wsparcia. Moduł wspiera funkcjonalności takie jak m.in. kontrola materiału na wejściu, kontrola procesu i wyrobu gotowego, badania laboratoryjne, zgłoszenia jakościowe, karty niezgodności, raporty i analizy. Dane do kontroli oraz master data mogą być synchronizowane z systemem nadrzędnym (np. ERP).

Posiada szerokie zastosowanie w przemyśle

 • Wspiera proces kontroli jakości w toku produkcji
 • Dostarcza na bieżąco wskaźniki jakościowe
 • Dostarcza narzędzia dla kontrolerów jakości, pracowników laboratorium i produkcji
 • Generuje raporty dla kierownictwa
Potrzebujesz więcej informacji. Napisz do nas
Sylos information

SYLOSInformation

Moduł pozwala na prezentację istotnych treści dowolnej grupie docelowej (np. pracownicy, kontrahenci, goście). Może być wykorzystywany do wielu zastosowań np. przeprowadzania szkoleń, realizacji procesów produkcyjnych, obsługi gości i wielu innych.

Panel zarządzania modułem stanowi centralny punkt dystrybucji treści, która jest wyświetlana na niezależnych końcówkach. Rozwiązanie pozwala na pobieranie danych z zewnętrznych systemów i repozytoriów. Jest również otwarte na integrację z innymi systemami.

SYLOS Information wykorzystywany jest na liniach pakowalniczych do wyświetlania instrukcji pakowania produktu. Integracja z systemami klasy MES lub ERP umożliwia prezentację danych produkcyjnych np. bezpośrednio przy stanowiskach roboczych lub na panelach dostępnych dla kierownictwa.

Potrzebujesz więcej informacji. Napisz do nas

Zastosowanie systemu SYLOS INSIDE przynosi wiele korzyści

Automatyzacja procesów towarzyszących produkcji przynosi szereg korzyści dla przedsiębiorstw, obejmujących różne aspekty operacyjne, finansowe i strategiczne m.in;

Zwiększenie efektywności
Automatyzacja pozwala na wydajniejsze wykorzystanie zasobów, eliminując błędy ludzkie i powtarzalne zadania. To skraca czas cyklu produkcji, przyspiesza procesy i zwiększa wydajność.

Redukcja kosztów
Automatyzacja może pomóc w ograniczeniu kosztów operacyjnych poprzez zmniejszenie potrzeby zatrudnienia pracowników do wykonywania prostych i rutynowych zadań. Ponadto, eliminacja błędów ludzkich zmniejsza koszty związane z przetwarzaniem i naprawą błędów.

Łatwiejsze zarządzanie produkcją
System SYLOS wspiera zarządzanie produkcją, planowanie zasobów, monitorowanie procesów i generowanie raportów. To ułatwia szybkie podejmowanie decyzji i optymalizację produkcji.

Chcesz wiedzieć więcej o rozwiązaniach SYLOS
Zostaw swoje dane za pomocą formularza, a my skontaktujemy się z Tobą

Administratorem Twoich danych jest Plum Software Kasprzycki, Pytlak Spółka Jawna z siedzibą przy ul. Biskupa Chrystiana 1, 14-260 Lubawa. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Państwa pytanie/zgłoszenie. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie uniemożliwi odpowiedzi na zadane pytanie/zgłoszenie. Prosimy o zapoznanie się z treścią zamieszczoną pod poniższym linkiem.