Wszystkie nasze rozwiązania integrują się z istniejącym środowiskiem klienta

Nasze podejście

Oferujemy rozwiązania software’owe, które pozwalają centralizować i spajać w jednym miejscu różne procesy zarządzające produkcją. Od automatyzacji otoczenia fabryki przez automatyzację procesów towarzyszących produkcji.

Często zdarza się, że w przedsiębiorstwach produkcyjnych działa kilka różnych systemów (np. ERP, MES, HR) oraz sporo pobocznych procesów. Są one niezbędne dla działania fabryki, jednak często są to procesy rozproszone i niezarządzane z jednego poziomu. To nie sprzyja efektywności.

Proponujemy jeden system do zarządzania i uspójnienia rozproszonych procesów w organizacji.

Cała idea oprogramowania oparta jest na modułach, które uruchamia się z jednego, centralnego punktu zarządzania. Moduły są niezależnymi bytami – jednak kontrolowanymi przez jeden centralny system do zarządzania. Dzięki takiemu podejściu, obsługa zcyfryzowanych procesów staje się ustandaryzowana. Kolejnym ważnym elementem naszego rozwiązania jest integracja procesów z systemami zewnętrznymi

Łączymy rozproszone procesy, zwiększając efektywność biznesową przedsiębiorstw

Rozproszone i niespójne dane są często największymi przeszkodami w procesie cyfrowej transformacji przedsiębiorstwa. Kontrolując spójność danych działasz szybciej i zyskowniej.

Dzięki naszym rozwiązaniom konsolidujesz rozproszone informacje. Łącząc procesy i analitykę szybciej reagujesz na zmiany.Oferujemy kompleksowe rozwiązanie do centralizacji procesów w sektorze produkcyjnym. Prowadzimy naszych klientów od środowiska rozproszonego do ujednoliconego

Dzięki automatyzacji i analityce codziennie poprawiamy produktywności i rentowności naszych klientów

Pracujemy dla klientów biznesowych w Polsce i za granicą. Oferujemy pełne wsparcie dla takich sektorów gospodarki jak; Przemysł, logistyka, produkcja. Szeroko wykorzystujemy nasze doświadczenie w zakresie budowy rozwiązań IoT. Bez względu na branżę, możemy pomóc sprostać ciągle zmieniającym się wymaganiom twojego biznesu – i Twoich klientów.

Nasz zespół to grupa doświadczonych developerów posiadająych praktyczne doświadczenie w automatyzacji procesów przemysłowych. Każdy nasz klient jest pod opieką dedykowanego, stałego zespołu. Nie wierzymy w chwilowe technologiczne mody. Wykorzystujemy sprawdzone rozwiązania, które przyśpieszają cyfrową transformację sektora przemysłowego.

Chcesz wiedzieć więcej o rozwiązaniach SYLOS
Zostaw swoje dane za pomocą formularza, a my skontaktujemy się z Tobą

Administratorem Twoich danych jest Plum Software Kasprzycki, Pytlak Spółka Jawna z siedzibą przy ul. Biskupa Chrystiana 1, 14-260 Lubawa. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Państwa pytanie/zgłoszenie. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie uniemożliwi odpowiedzi na zadane pytanie/zgłoszenie. Prosimy o zapoznanie się z treścią zamieszczoną pod poniższym linkiem.