Dystrybucja treściSYLOS INFORMATION

Korzyści

Moduł SYLOS INFORMATION pozwala na prezentację istotnych treści dowolnej grupie docelowej (np. pracownicy, kontrahenci, goście).
Może być wykorzystywany do wielu zastosowań np. przeprowadzania szkoleń, realizacji procesów produkcyjnych, obsługi gości i wielu innych.

Funkcje

Moduł służący do wyświetlania dowolnej treści o charakterze informacyjnym / biznesowym / produkcyjnym.
Panel zarządzania modułem stanowi centralny punkt dystrybucji treści, która jest wyświetlana na niezależnych końcówkach (Playerach).
Rozwiązanie pozwala na pobieranie danych z zewnętrznych systemów i repozytoriów. Jest również otwarte na integrację z innymi systemami.

Zastosowania

  • Umożliwia na wyświetlanie istotnych informacji dla gości na recepcjach / portierniach
  • Pozwala na prezentację treści szkoleniowych dla pracowników z możliwością potwierdzenia ich obejrzenia (np. instrukcje BHP w zakładach produkcyjnych)
  • SYLOS INFORMATION wykorzystywany jest na liniach pakowalniczych do wyświetlania instrukcji pakowania produktu
  • Integracja z systemami klasy MES lub ERP umożliwia prezentację danych produkcyjnych np. bezpośrednio przy
    stanowiskach roboczych lub na panelach dostępnych dla kierownictwa.

Zapraszamy do kontaktu

    Administratorem Twoich danych jest Plum Software Kasprzycki, Pytlak Spółka Jawna z siedzibą przy ul. Biskupa Chrystiana 1, 14-260 Lubawa. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Państwa pytanie/zgłoszenie. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie uniemożliwi odpowiedzi na zadane pytanie/zgłoszenie. Prosimy o zapoznanie się z treścią zamieszczoną pod poniższym linkiem.